Slider
Napisane przez: Redaktor

Spotkanie w Rytrze 17.08.2020

Podegrodzie, dnia 28 lipca 2020 roku.

 

  1. Dz. 19/2020

 

Członkowie Regionalnego Stowarzyszenia

Diabetyków  w Podegrodziu

 

Szanowne koleżanki i koledzy, Zarząd Regionalnego Stowarzyszenia Diabetyków w Podegrodziu zamierza podjąć próbę kontynuowania bieżącej działalności.

Jak będzie aprobata zainteresowanych to w dniu 17 sierpnia ( poniedziałek) 2020 roku o godz.9.00.

w Hotelu Perła Południa w Rytrze, odbędzie spotkanie szkoleniowe, które tradycyjnie poprowadzi dr Beata Stąporek. Tematem będzie obecny w naszej społeczności koronawirus i  dyskusja jak należy bezpiecznie przejść przez epidemię. Pani doktor udzieli odpowiedzi na inne interesujące nas problemy zdrowotne.

Przed szkoleniem  w sali konferencyjnej przystosowanej sanitarne i przy przestrzeganiu zasad zabezpieczania się przez uczestników,  każdy przed wejściem na salę  będzie miał mierzoną temperaturę i wypełni ankietę  ze swoimi danymi. Proszę zabrać obowiązkowe maseczki (najlepiej kilka), rękawiczki lateksowe (również na zmianę). Proszę zabrać prywatne długopisy. Nie zapominamy o wymaganym rygorze zachowania odległości (rekomendowane 2 metry), w autobusie, przy wchodzeniu i wychodzeniu z autobusu, na sali konferencyjnej, w karczmie oraz  w każdym innym miejscu gdzie będziemy wspólnie przebywać.

Po szkoleniu w Rytrze przejdziemy do  do Karczmy Nad Potokiem, gdzie będzie spotkanie biesiadne prawie na świeżym powietrzu.

Plan wyjazdu:
1. Wyjazd z Podegrodzia (spotkanie i przystanki tam gdzie zwykle) o godz. 7.30. Jeśli liczna zdrowych uczestników przekroczy 30 osób to będzie drugi dodatkowy kurs o godz. 8,00. Trasa przejazdu ta znana. Ze względów organizacyjnych i osobowych mogą być korekty czasu. Będziemy informować telefonicznie.
2. Spotkanie szkoleniowe od godz 9.00 do 11.00.
3. Spotkanie biesiadne w Karczmie Nad Potokiem od godz, 12.00 do 18.00 (rezerwacja miejsca, a czas zakończenia dostosujemy do potrzeb i możliwości uczestników).

Bardzo proszę o odpowiedzialne decyzje wyjazdowe, każdy indywidualnie musi zdecydować biorąc pod uwagę swój stan zdrowia. Decyzja musi być przemyślana. Zdrowie każdego z nas w tej obecnej chwili najbardziej spoczywa w naszych własnych decyzjach  i  przestrzeganiu wymogów Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektorka  Sanitarnego zgodnie z paragrafem 15 ust.1 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 29 maja 2020 roku.

Sytuacja zdrowotna na terenie województwa małopolskiego, powiatu nowosądeckiego i gminy  Podegrodzie, jest bardzo trudna. Decyzja o wyjeździe nie jest łatwym zadaniem, ale w tym roku chyba nie będzie lepiej.

Ponieważ czasu niewiele, bardzo proszę pilny o kontakt telefoniczny; Grażyna Głuc- 790 518 834, Maria Rostocka – 519 70 67 67  i 18 4459 656.

Jeśli będzie odpowiednia odpowiednia liczba uczestników czyli osób zrzeszonych w naszym stowarzyszeniu oraz gdy  nastąpi znacząca poprawa sytuacji epidemiologicznej to Zarząd podejmie decyzje o zrealizowaniu wyjazdu. Dopłata do wyjazdu została skalkulowana w kwocie 80,00 złotych od osoby.

Proszę o  dorady, sugestie. Każdy Was głos jest ważny.

 

                                                   Za Zarząd: Prezes Maria Rostocka